MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 8091626
nr 809 1626
Chiffonjé
1800-tal, Björk, längd: 110, djup: 50, höjd: 138
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 25 februari 2013
kl 20:30:42
25/2 10:54:55